0

SERIJA A: Juventus u nastavku slomio otpor Krotonea, skudeto sve bliže (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.17 u 21:33

Fudbaleri Juventusa zabeležili su nova tri boda, savladavši u gostima ekipu Krotonea rezultatom 2:0.

Reklo bi se pobeda u stilu „stare dame“. Torinski klub se dugo mučio da probije bunker tima iz Kalabrije ali su na kraju ipak presudili individualni kvaliteti juventusovih golgetera.

Krotone je dugo odolevao Juventusu, organizovano se branio i sve je za njih delovalo dobro do 60. minuta utakmica. Ipak bjankoneri kako je vreme odmicalo „bjankoneri“ su sve više stezali obruč okko gola rivala i bilo je jasno da je samo pitanje vremena kada će domaćin kapitulirati.

To se konačno desilo na tačno sat vremena od početka meča, kada je mrežu Krotonea načeo Mario Mandžukić, spakovavši u mrežu jedan „otpadak“,  a 15 minuta kasnije svaku dilemu je otklonio Gonzalo Iguain, koji je pogodio nakon asistencije novajlije Rinkona.