0

PREKID FILMA:Tošić žestoko nasrnuo na Van Persija, saigrači jedva sprečili ozbilljniji incident! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.17 u 21:11

Fufbaler Bešiktaša, Duško Tošić zaradio je isključenje u finišu prvog poluvremena utakmice sa Fenerbahčeom, u okviru kupa Turske.

Srpski reprezentativac naseo je na provokaciju iskusnog holandskog napadača, Robina Van Persija nakon jednog duela na ivici kaznenog prostora istanbulskih crno-belih, a onda je pokušao i da se fizički obračuna sa njim.

Besnog Tošića saigrači su morali u dva navrata da zadržavaju, ne bi li ga zaustavili da napravi neku veću glupost i zaradi dužu suspenziju, samo koji dan nakon produžetka ugovora sa klubom. Inače ovaj meč Fnerbahče je rešio u svoju korist, rezultatom 1:0 a gol odluke postigao je upravo Van Persi u 72. minutu.

Pogledajte ovu situaciju i prekid filma koji je doživeo naš internacionalac.

Izvor:Youtube/Daemon Luke