0

MIHAJLOVIĆ ĆE DA POLUDI: Torino primio jedan od najsmešnijih golova godine (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.17 u 15:59

Fudbaleri Torina gostuju Empoliju u okviru 23. kola Serije A, i rezultat je nakon prvih 45 minuta 1:1.

Poveli su Bikovi u 11. minutu preko Belotija, koji je na sjajan način reagovao nakon centaršuta Adema Ljajića.

(Youtube/CHAMPIONS GOALS)

Ipak, u sam smiraj poluvremena, tačnije u drugom minutu sudijske nadoknade, šok za Sinišu Mihajlovića i igrače Torina, nakon jedne bezazlene situacije. Ajeti je imao loptu na sredini terena, i pokušao je da pošalje povratan pas ka golmanu Džou Hartu. I bilo bi sve kako je želeo, da teren nije pošteno nakvašen zbog kiše koja je padala tokom većeg dela meča, pa je lopta usporila pri prolasku kroz jednu baru, što je Pućareli iskoristio, došao do lopte, predriblao Harta i poravnao rezultat na 1:1.