0

O OVOME ĆE SE JOŠ DUGO PRIČATI: Sat vremena sa deset igrača i sedam golova u mreži protivnika na njegovom terenu! (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.17 u 23:33

Fudbaleri Napolija savladali su Bolonju rezultatom 7:1 u meču koji će sigurno biti upamćen među ljubiteljima fudbala.

Da će biti dobro veče po Napolitance bilo je jasno već u šestom minutu, kada je Hamšik postigao prvi od svoja tri gola, a drugi za Napoli, pošto je dva minuta ranije Insinje doveo tim iz Napulja u vođstvo.

Ipak, u 26. minutu problem za Napoli. Kaljehon je dobio crveni karton, a Bolonja penal, koji Destro nije iskoristio. Šest minuta kasnije, Masina „poravnava“ snage na terenu, a Napoli već u 33. vodi sa 3:0 preko Mertensa.

Smanjio je Torosidis na 3:1 u 36. minutu, ali je Mertens još jednom do kraja prvog poluvremena zatresao mrežu Bolonje za 4:1.

Do kraja susreta, Hamšik još dva puta, te Mertens još jednom stavili su „tačku na i“ i naneli Bolonji najteži poraz u istoriji Serije A.