0

SERIJA A: Juve nastavlja da gazi ka Skudetu, poraz Milana (VIDEO)

Objavljeno: 29.01.17 u 17:46

Fudbaleri Juventusa upisali su još jednu pobedu u pohodu ka trećem vezanom šampionatu Italije, a u 22. kolu Juventus je bio bolji od Sasuola 2:0. Milan u crnoj seriji, drugi vezani poraz.

Juventus ne posustaje! Juve je na četiri boda viška u odnosu na Romu, uz meč manje, a posao protiv Sasuola završen je već posle 25 minuta igre u prvom poluvremenu. Prvo je Iguain u 9. minutu doneo prednost „Staroj dami“, da bi Kedira 16 minuta kasnije povećao na 2:0 i tako postavio konačan rezultat.

(Youtube/Just Calcio 2)

Loša forma Milana se nastavlja, „rosoneri“ su poraženi drugi put uzastopno, Ovaj put, bolja je bila ekipa Udinezea, sa 2:1, iako je Milan poveo u 8. minutu preko Bonaventure. U 31. bilo je 1:1 preko Teroa, a pobedu timu iz Udina doneo je De Pol u 73.

Izgleda da Evropa naredne sezone neće videti Milan…

(Youutbe/Wadim)

A da Juventusu olakšaju maksimalno su se potrudili fudbaleri Rome, koji su dva puta vodili protiv Sampdorije, i isto toliko puta ispuštali prednost, da bi Murijel u 73. minutu, dva minuta nakon izjednačenja (strelac Šik), preokrenuo i tri boda ostavio u Đenovi, a Romine šanse da do kraja šampionata stigne Juventus sveo na minimum.