0

FOTO screenshot

PRIMERA: Tandem ‘MM’ za radost Valensije (VIDEO)

Objavljeno: 15.01.17 u 14:12

Fudbaleri Valensije ponovo su obradovali svoje navijače pošto su na ‘Mestalji’ savladali Espanjol rezultatom 2:1 (1:0).

Ponovo ‘slepi miševi’ imaju razloga za zadovoljstvo, a i njihovi navijači posle raznovrsne i lepršave igre u prvom meču dana španske Primere.

U 17. minutu ‘sevnula’ je odlična akcija, a Martin Montoja ju je završio realizacijom iz neposredne blizine za vođstvo Valensije.

PRIMERA: ‘Uspavanka’ u La Korunji, podela bodova Deportiva i Viljareala

Dugo se čekalo na novi gol, a on je stigao tek u 73. minutu kada je Santi Mina iskoristio odbitak i savladao golmana gostiju.

Sve što su do kraja uspeli igrači Espanjola bio je pogodak Dijega Lopeza u 85. minutu, ali je to bilo nedovoljno da se izbegne poraz.

(Izvor: youtube / FootyGoalHQ)