0

PREMIJER LIGA: Alonso odigrao utakmicu života, Pedro dokrajčio šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.17 u 20:22

U derbiju 21. kola engleske Premijer lige Čelsi je savladao Lester u gostima sa ubedljivih 3:0 (1:0).

Čelsi je nezaustavljiv! To se jasno može reći posle večerašnje utakmice u Lesteru gde su ‘plavci’ rasturili šampionski tim ‘lisica’ koji nije mogao da se odupre glavnom pretendentu za preuzimanje šampionskog pehara u Premijer ligi.

Junak tima Antonija Kontea bio je Markos Alonso koji je postigao prva dva gola na ovom meču, a svoj drugi i treći u dresu Čelsija. Prvi put metu je pogodio već u šestom minutu, desnom nogom, na vrlo efektan način.

Nije bilo promena do kraja prvog poluvremena, ali jeste već na startu drugog, kada je ponovo Alonso u 51. minutu sa ivice kaznenog prostora uz pomoć Morgana povisio prednost gostiju na 2:0.

Trijumf Čelsija samo je potvrdio Pedro u 71. minutu čime je i definitivno postalo jasno ko je glavni kandidat za naslednika Lestera na tronu Premijer lige.

(Izvor: youtube / Marlon Floyd)