0

NEJMAR RAZBIO MESIJA: ‘Večiti’ derbi Južne Amerike ubedljivo pripao Brazilu (VIDEO)

Objavljeno: 11.11.16 u 09:50

U utakmici koja uvek donosi spektakl između Brazila i Argentine ovog puta videli smo vrhunsku partiju samo jednog tima.

Brazil je dočekao ‘Gaučose’ i kući ih ispratio sa 3:0, a Mesi i drugovi mogli bi da budu srećni što još neka lopta nije završila u njihovoj mreži. Dok je, sa druge strane, novi golman ‘Karioka’ Alison ostao nesavladan.

Meč u Belo Horizonteu pokazao je ko je trenutno ‘gazda’, a posle početnog ‘opipavanja pulsa’ rapsodiju Brazila započeo je Filip Kutinjo u 26. minutu posle asistencije Nejmara.

I sam Nejmar bio je strelac drugog gola za Brazil u prvom minutu nadoknade. Žorž Žesus je bio asistent i Romero je bio nemoćan.

Mesi, Iguain i ostatak družine nikako se nisu snalazili i uspevali da ugroze gol domaćih, pa su do kraja primili još jedan gol. Strelac je bio Paulinjo za velikih 3:0 protiv ljutog rivala.

(Izvor: youtube / FootoZ)