0

SLS: ‘Kec’ u Nišu! Vojvodina bez šuta u okvir gola Radničkog!

Objavljeno: 30.10.16 u 19:02

Kompletirano je celo 14. kolo Superlige Srbije pobedama Mladosti nad Čukaričkim u Lučanima i Radničkim u Nišu nad Vojvodinom.

‘Meraklije’ nemaju nameru da se zaustave. Posle iznenađujućeg remija u Humskoj protiv Partizana u utakmici u kojoj su imali i prednost, ekipa Milana Rastavca danas je uzela skalp i Vojvodini koja je u Nišu bačena na kolena rezultatom 1:0.

Tim Nenada Lalatovića imao je svega dva šuta ka golu Nišlija, a nijedan u okvir gola! Dok sa druge strane domaći su atakovali na gol Novosađana čak 17 puta, pa se ova pobeda može smatrati apsolutno zasluženom.

Gol odluke postigao je Mrkić u 22. minutu, a vrlo bitan detalj bio je i onaj u 45. minutu kada je Maksimović dobio drugi žuti karton i ostavio Vojvodinu sa 10 igrača na terenu.

Novosađani nisu imali nijedan šut u okvir gola, ali jesu prečku, kao i još dve izuzetne šanse Ašćerića i Babića, ali ih nisu realizovali.

U drugom meču koji se igrao od 17 časova Mladost je u Lučanima savladala Čukarički sa 2:0, čime je tim Gordana Petrića dodatno pao na tabeli i sada je pretposlednji sa samo 10 osvojenih bodova.