0

PA OVO NI DECA NE RADE: Urnebesna svađa igrača u Seriji A kakva se ni ispred zgrade ne viđa (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.16 u 19:20

Video dana u italijanskoj Seriji A stiže nam sa utakmice Krotone-Kjevo prilikom prvog gola domaćeg tima.

Krotone je danas savladao Kjevo sa 2:0, a ka pobedi je domaće poveo Marčelo Trota golom sa ‘bele tačke’ u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Međutim, situacija koja je prethodila ovom golu nasmejala je mnoge ljubitelje italijanskog fudbala.

Naime, došlo je do svađe dvojice saigrača Krotonea, koji su ranije igrali zajedno i u Sasuolu, i to oko toga ko će izvesti ovaj penal.

Njihova prepirka je trajala dosta dugo, dok je trener Davide Nikola sve to posmatrao sa klupe. Čekao se njegov ‘amin’, a na kraju je jedanaesterac izveo Trota i zatresao mrežu ‘letećih magaraca’.