0

PREMIJER LIGA: Sautempton bolji od Barnlija, Tadić skrivio penal (VIDEO)

Objavljeno: 16.10.16 u 19:07

U pretposlednjem meču 8. kola Premijer lige Sautempton je na svom terenu savladao Barnli 3:1 (0:0).

„Sveci“ se bude i podižu na tabeli. Ekipa sa juga Engleske savladala je Barnli sa 3:1 u blickrigu početkom drugog poluvremena. Sautempton je poveo u 52. minutu golom Ostina. Samo osam minuta kasnije bilo je 2:0. Dejvis je izveo korner, Redmond je loptu uhvatio na volej i spasa za golmana gostiju nije bilo. Tačku na pobedu crveno-belih stavio je Ostin iz penala u 66. minutu, a pre toga je u kaznanom prostoru Barnlija oboren Redmond, koji je dobio sjajnu loptu od Tadića.

Nažalost, naš as je meč završio sa jednim „minusom“. U 72. minutu gurnuo je protivničkog igrača u kaznenom prostoru, a sudija je pokazao na „belu tačku“. Precizan sa nje bio je Voks za konačnih 3:1 u korist Sautemptona.