0

PROVERA FORME: Remi Radničkog u Belorusiji

Objavljeno: 08.10.16 u 18:40

Fudbaleri Radničkog odigrali su nerešeno sa ekipom Dinama u Brestu.

Vođstvo niškom timu u završnici prvog poluvremena doneo je Miloš Radivojević sjajnim golom sa oko 30 metara. A da se domaćini ne obrukaju na svom terenu pobrinuo se Miloš Petrović autogolom u 81 minutu, pa je današnji meč, koji je u potpunosti opravdao epitet “prijateljski” okončan rezultatom 1:1.

Fudbaleri Radničkog igrali su u sastavu: Bajić, Petrović, Ignjatović, Radivojević,Stanković, Stanojević, Jovanović, Arsić,Živković, Pavkov, Mrkić. Igrali su još i Kojić, Apostolović, Ivanov, Kartal, Isajev i Mordatenko.

Nišlije sutra sleću u Beograd u popodnevnim časovima, odakle sledi povratak u Niš i pripreme za predstojeći meč 12. kola Superlige Srbije u kojem će ugostiti Bačku na Čairu.

Pripremio: Aleksandar Ilić