0

OMLADINCI REMIZIRALI SA GRUZIJOM: Račić strelac

Objavljeno: 08.10.16 u 17:36

Omladinska reprezentacija Srbije odigrala je u Tbilisiju prvu od dve test utakmice protiv Gruzije i osvarila remi.

Orlići su rano došli u vođstvo, preko Račića, golom iz jedanaesterca. Izabranici selektra Milana Kosanovića dominirali su u prvom poluvremenu, imali mnogo više od igre, stvarali prilike, ali onda je usledilo isključenje Petrova.

Domaćin je to iskoristio i u nastavku bio bolji rival, pogodili su Gruzijci i prečku,imali još jednu veoma izgldnu priliku. S druge strane sreća nije bila naš saveznik posle pokušaja Zlatanovića, jer je lopta završila na prečki. Uglavnom, realan rezultat posle svega viđenog.

[stextbox id=“hotsport_text_box“]STRELCI: 0:1 Račić (iz jedanaesterca) 3, Koburi 1:1 51. Stadion: Mihail Meški u Tbilisiju. Gledalaca: oko 300.Crveni karton Petrov 30.
GRUZIJA: Gugešašvili, Koburi, Poškinja, Gogilašvili, Arabidze, Kubašvili, Mali, Kvantaliani, Čakvetadze,Košorašvili, Lakvešelani.
SRBIJA: Stanković, Ilić (od 53. Pejović), Dinga, Bošnjak, Gojkov, Petrović, Račić (od 76. Birmančević), Vlahović (od 20. Petrov), Blagojević (od 65. Dukić), Nikolić (od 53. Ninić), Zlatanović (od 65. Adžić).[/stextbox]