1

PRIMERA: Barso, gde ti je odbrana? Selta uz pomoć Ter Štegena mu napunila mrežu do vrha (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.16 u 23:00

Nije mogao napad Katalonaca da pokrije sve što su u odbrani uradili defanzivci i golman, Selta je odnela veliku pobedu nad Barsom – 4:3 (3:0).

Kakav meč na Balaidosu! Selta je još jednom dokazala da ume da igra protiv Barselone, pogotovo u Vigu gde ju je prošle sezone razbila sa 4:1. Ovog puta bilo je 4:3, ali u meču koji će se možda i više pamtiti.

Pre svega zbog toga jer je Barsa prvi put posle 15 godina primila tri gola za 11 minuta i gubila sa 3:0 posle prvog poluvremena. Strelci su bili Sisto u 22., Aspas u 31. i autogolom Matijea u 33. minutu.

Sa Barsom nikada nije gotovo, a to je potvrdio i nastavak meča, kada su Katalonci za par minuta preko Pikea i Nejmara sa ‘bele tačke’ stigli do 3:2.

Tada je Mark Ter Štegen stupio na scenu i napravio kardinalnu grešku za rubriku ‘verovali ili ne’. ‘Strelac’ gola bio je Hernandez.

KAKVA KOMEDIJA U VIGU: Ter Štegen, dobro došao u smešnu stranu fudbala! (VIDEO)

Do kraja meča Barselona je uspela samo da smanji na 4:3 ponovo preko Pikea čime je postavljen konačan rezultat.

(Izvor: youtube / FOOTBALL Highlights HD)