0

SERIJA A: ‘Ludilo’ na Sardiniji, golman Sampdorije pobednik rubrike „Nasmešite se, molim“ (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.16 u 23:04

U poslednjem meču 6. kola Serije A Kaljari je savldao Sampdoriju sa 2:1, ikao je do 86. minuta bilo 1:0 za domaćina.

U 37. minutu Padoin je asistirao do Žoaa Pedra, a ovaj je matirao golmana gostiju. Sampa je od tog momenta bila bolji rival, a do izjednačenja je stigla tek u 86. mnutu kada je Alvarez uposlio Fernadesa, a ovaj zaboravljen na desnoj strani preciznim šutem pogodio za 1:1. Taman kada su svi pomislili da je domaćin slomljen Kaljari se vratio. To jest u igru ih je vratio golman Sampdorije Vivijano, koji je izašao iz svog kaznenog prostora, promašio loptu i dozvolio Melhioriju da pogodi prazan gol. Evo kako je to izgledalo:

(Izvor: YouTube/Letras Lyric)