0

PREMIJER LIGA: Junajted ‘blic-krigom’ ramontirao šampiona! (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.16 u 15:23

U prvom meču šestog gola Premijer lige Mančester junajted je razbio šampiona Engleske Lester rezultatom 4:1 (4:0).

Mančester junajted se vratio i to u velikom stilu. Crna serija od tri poraza je iza ekipe Žoze Murinja, te su posle pobede u Liga Kupu Engleske, sada savladali i prošlosezonskog šampiona Lester.

I to kako!

Prvo poluvreme na ‘Teatru snova’ bilo je kao iz snova za ‘crvene đavole’ pošto su u roku od 20 minuta postigli četiri sjajna gola.

Seriju je otvorio Kris Smoling, golom posle kornera. Zatim je posle izuzetne akcije Mata duplirao to vođstvo Junajteda, a onda su još dva kornera sa leve strane donela dva izuzetna gola.

Prvo je posle uigrane akcije Markus Rašford pogodio potpuno izigranu odbranu ‘lisica’, da bi tačku na ovu utakmicu već u 41. minutu stavio Pol Pogba, svojim prvom golom u dresu novog-starog kluba.

(Izvor: youtube / DEOMediaTV)

Već na poluvremenu Klaudio Ranijeri je iz igre izveo dvojicu najboljih igrača Rijada Mareza i Džejmija Vardija, kako bi ih odmorio za meč Lige šampiona protiv Porta, da bi počasni gol za Lester postigao Grej fenomenalnim udarcem sa 25 metara.

(Izvor: youtube / FootGoalHD)