0

PREMIJER LIGA: Siti sa igračem manje pregazio Bornmut, lagane pobede Lestera i Arsenala (VIDEO)

Objavljeno: 17.09.16 u 18:40
Fudbaleri Mančester Sitija, nakon pobede nad Mančester Junajtedom, rutinski su savladali ekipu Bornmuta rezultatom 4:0, iako su susret završili sa igračem manje, nakon isključenja Nolita. Arsenal savladao Hal 4:1, dok je Lester sa 3:0 bio bolji od Barnlija, a VBA od Vest Hema 4:2.

Mančester Siti je lako došao do nova tri boda. Strelci za ekipu Sitija bili su De Brijn u 15, Ihenačo u 25, Sterling u 48. i Gundogan u 66. minutu.

(Youtube/OurStyle HD)

Ekipa Lestera sa 3:0 pobedila je Barnli, uz dva gola Slimanija u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena i 48. minutu, da bi treći gol bio delo Mea, koji je zatresao sopstvenu mrežu u 78. minutu.

(Youtube/Sport 24h)

Arsenal je savladao Hal sa 4:1, a najzaslužniji za trijumf bio je Aleksis Sančez, On je doveo „Tobdžije“ u vođstvo u 17. minutu, da bi Hal olakšao posao timu iz Londona, kada je Livermor dobio crveni karton u 40. minutu.

Volkot je doneo dva gola prednosti u 55, da bi Snodgras smanjio na 2:1 u 79. minutu. Ipak, četiri minuta kasnije Sančez postiže svoj drugi gol, da bi Čaka u drugom minutu nadoknade doneo četvrti gol svom timu.