0

KVALIFIKACIJE ZA LE: Vest Hem opet poklekao pred Astrom, ispali BATE, Hajduk… (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.16 u 00:20

Posle današnjeg dana poznati su i svi učesnici drugog najjačeg evropskog takmičenja.

BATE 2:2 ASTANA*

Šta se dešava sa BATE-om? Posle šokantnog ispadanja od irskog Dandalka iz kvalifikacija za Ligu Šampiona, sada Belorusi ispadaju od Astane i tako posle dugo godina neće igrati evropska takmičenja.

*SENT ETJEN 0:0 BEITAR JERUSALIM

Francuzi su se mučili u drugom meču. Pred kraj prvog poluvremena isključen im je golman, a Izraelcima su dva gola trebala za plasman, ali nisu uspeli da nadoknade 2:1 iz prvog meča.

VEST HEM 0:1 ASTRA*

Opet Astra izbacuje londonski klub, i opet je to Vest Hem. Prošle godine su se sreli malo ranije, tj. u trećem kolu i tada je Astra bila bolja u ukupnom dvomeču sa 4:3, a sada je slavila sa 2:1 u obe utakmice.

West Ham vs Astra Giurgiu 0-1 All Goals... by koszta7

*ŠAHTJOR DONJECK 2:0 BAŠAKŠEHIR

Ukrajinci su lako ukupnim rezultatom 4:1 potvrdili ko je ovde glavni bio. Oni su navikli da igraju Ligu šampiona, ali ove godine će morati da se zadovolje i Ligom Evrope.

Shakhtar Donetsk 2-0 Instanbul Basaksehir All... by YNWAHD

RAPID BEČ 0:2 TRENČIN*

Bečlije su  zamalo izbegle debakl na svom stadionu. Slovaci su već posle prvog poluvremena imali 0:2, ali na put im je stao njihov igrač, Janko, koji je dobio crveni i „spasio“ Rapid katastrofe.

HAJDUK SPLIT 2:1 MAKABI TEL AVIV*

Penal drama viđena je na „Poljudu“. Posle 120 minuta igre rezultat je bio isti kao i u prvoj utakmici, pa su penali odlučivali. Ćosić je poklekao u šestoj seriji, a Rikan je bio siguran te je „lansirao“ Izraelce u Ligu Evrope gde ih čeka Hapoel Ber Ševa.

(Izvor: YouTube/Videos 24/7)

(Izvor: YouTube/franksport TV3)

*OLIMPIJAKOS 2:1 AROUKA

Posle BATE-a, i Pirejci su se mučili u ovom takmičenju. Ispali su od Hapoela Ber Ševe u Ligi šampiona. Posle 90 minuta Portugalci su nadoknadili 0:1 iz Portugala, ali onda Olimpijakos sa dva gola overava vizu za Ligu šampiona.

(Izvor: YouTube/Krokomime)

Karabag – Geteborg 3:0 /prvi meč 0:1/