0

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Borusija pregazila Jang Bojs, Pavlović sa Kopenhagenom u eliti (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.16 u 23:22

Borusija iz Menhengladbaha savladala je Jang Bojs 6:1 u revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona. Pobede su zabeležile i ekipe Rostova nad Ajaksom, Mančester Sitija nad Steauom, Kopenhagen je prošao APOEL zahvaljujući pobedi iz prvog meča, dok je Dinamo iz Zagreba nakon produžetka obezbedio plasman u Ligu šampiona.

Kopenhagen je na Kipar stigao sa prednošću od 1:0, što je domaći APOEL poravnao preko Soteriua u 69. minutu.

Ipak, u 86. minutu, Santander pogađa za 1:1 i veliku radost tima iz Danske.

(Youtube/white Dark)

(Youtube/franksport TV3)

Rostov je sa 4:1 počistio Ajaks, što je, nakon 1:1 u Amsterdamu, bilo više nego dovoljno.

Rusi su poveli sa 4:0 u 66. minutu, a strelci su bili Azmun u 34, Erohin u 52, Noboa u 60. i Poloz u 66. Jedini gol za Ajaks postigao je Klasen iz penala u 84, i to nakon isključenja Kudrjasova minut ranije.

(Youtube/Andrei-BRO)

Siti je do trijumfa nad Steauom došao golom Delfa u 56. minutu, na asistenciju Navasa.

(Youtube/Skauge)

Borusija iz Menhengladbaha je, uz po het trik Azara i Rafaela, došla do 6:1 protiv Jang Bojsa, dok je jedini gol za Švajcarce postigao Ravet.

(Youtube/DEOMediaTV)

Dinamo iz Zagreba je, nakon produžetaka, došao do trijumfa od 2:1 nad Red Bulom iz Salcburga.

Lazaro je doveo Austrijance u prednost u 22, na 1:1 je izjednačio Fernandes, da bi pobedu i plasman u Ligu šampiona doneo Sudani u 95. minutu.

Apoel – Kopenhagen 1:1 (prvi meč 0:1)