0

PREMIJER LIGA: ‘Građani’ iskoristili otvoreni Stouk i ‘spakovali’ im četiri komada (VIDEO)

Objavljeno: 20.08.16 u 15:36

U drugom meču drugog kola Premijer lige Mančester siti je ubedljivo savladao Stouk na gostovanju rezultatom 4:1 (2:0).

Mančester siti stigao je do nove pobede i deobe prvog mesta sa gradskim rivalom Junajtedom, a do još jednog ubedljivog trijumfa tim sa ‘Etihada’ došao je na gostovanju Stouku.

Goleadu je u 27. minutu otvorio Aguero sa ‘bele tačke’, a zatim je devet minuta kasnije glavom duplirao prednost ‘građana’.

Neizvesnost je uneo Bojan Krkić pogotkom iz novog jedanaesterca u 49. minutu i ona je trajala do 85. minutu kada je Nolito, veliko letošnje pojačanje tima Pepa Gvardiole, povisio ja 1:3.

Konačan rezultat postavio je ponovo Španac, golom u petom minutu nadoknade posle nesebične asistencije Rahima Sterlinga.

(Izvor: youtube / Futebol24Horas GOLAÇOSHD)