0

PREMIJER LIGA: Čelsi ponovo u finišu do pobede, Liverpul razočarao navijače, Grujić debitovao (VIDEO)

Objavljeno: 20.08.16 u 18:29

U drugom kolu Premijer lige dočekali smo debi Marka Grujića za Liverpul, koji je doživeo težak poraz na gostovanju Barnliju. Preokret Čelsija.

U prvom kolu protiv Arsenala nije, ali u drugom kolu protiv Barnlija jeste – Marko Grujić dočekao je debi u zvaničnoj utakmici u dresu Liverpula. Jirgen Klop poslao ga je na teren u 78. minutu umesto Lalane, ali ni on nije mogao da spreči poraz Liverpula na ovom gostovanju.

Barnli je stigao do velike pobede nad favorizovanim rivalom golovima Vouksa i Greja u drugom i 37. minutu. Imao je tim sa Enfilda do kraja meča dosta vremena i prilika da promeni rezultat, ali nije uspeo, pa je pretrpeo težak poraz, posle pobede u prvom kolu u derbiju sa Arsenalom.

(Izvor: youtube / ModestukHD)

Mučio se i Čelsi, sa Srbima Matićem i Ivanovićem u timu, čak bio nadomak slične sudbine kao i Liverpul, ali je u poslednjih deset minuta tim Antonija Kontea stigao do velikiog preokreta.

Votford je na svom terenu poveo u 55. minutu golom Kapuea, ali su od 80. do 87. minuta Batušai i Dijego Košta doneli preokret i pobedu ‘plavcima’. Konte ponovo slavi Koštu kao ‘meč-vinera’.

U ostalim mečevima Everton je kao gost slavio sa 2:1 protiv Vest Bromvič Albiona, Hal je takođe na gostovanju odneo pobedu od 2:0 protiv Svonsija, dok je Totenhem samo sa 1:0 osvojio tri boda u duelu sa Kristal Palasom.