2

SLS: Vojvodina ubedljiva, Rad slavio u Pazaru (FOTOGALERIJA)

Objavljeno: 14.08.16 u 22:02

Vojvodina je posle remija u Kruševcu ponovo na pobedničkom koloseku, dok je Rad pobedio na neugodnom gostovanju kraj Jošanice.

„Stara dama“ se ne šali. Vojvodina je zabeležila i treću pobedu iz četiri utakmice u Superligi Srbije. Ovoga puta na „Karađorđu“ je pao tim Javora 4:0. Mrežu Ivanjičana načeo je Paločević u 6. minutu. Na 2:0 povisio je Malbašić u 29. minutu, da bi pitanje pobednika rešio Meleg golom u 32. minutu. Šlag na tortu stavio je Ašćerić pogotkom u 75. minutu.

Rad je smenio trenera Aleksandra Janjića, na njegovo mesto protiv Radnika je došao Slađan Nikolić i „građevinari“ od tada ne znaju za poraz. Sad su priredili iznenađenje kraj Jošanice savladavši Novi Pazar 2:0. Domaćin je meč završio bez pocrvenelog Tintora u 45. minutu.

Borac je do pred sam kraj meča vodio sa 1:0 golom Bogdanovića, ali je Radnik izjendačio u nadoknadi vremena 1:1. Mladost je u Lučanima bila bolja od Napretka 1:0 golom Milosavljevića, dok su Voždovac i Metalac remizirali 0:0.