0

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Hapoelu tri penala, Seltik poražen od prvaka Gibraltara (VIDEO)

Objavljeno: 12.07.16 u 22:30

Najuzbudljiviji meč dana odigrali su Hapoel iz Bir Ševe i Šerif iz Tiraspolja.

Tim Hapoela je imao igrača više od 26. minuta, kada je isključen Aliti zbog drugog žutog kartona. Samo dva minuta kasnije domaći tim je imao prvi penal, koji je promašio Buzaglo. Ipak, prvo je Ogu izjednačio na 1:1, da bi Barda realizovao drugu najstrožu kaznu i tim iz Izraela doveo u vođstvo. Bezovec je poravnao na 2:2 u 64, ali je Radi iz trećeg peanla na meču doneo prednost Hapoelu pred revanš.

Takođe, trebalo bi spomenuti i da je ekipa Linkolna zabeležila najveću pobedu u istoriji kluba, i to nad Seltikom od 1:0 golom Kasjara u 48. minutu.