0

PROBLEMATIČNI PREKIDI, MAGIJA BABUNSKOG: Ovako je prošla Zvezdina ‘generalka’ (VIDEO)

Objavljeno: 09.07.16 u 09:28

Crvena zvezda odigrala je generalnu probu na pripremama u Termama Čatež, a protivnik, ekipa Radomlje, savladana je rezultatom 3:1 (2:0).

Miodrag Božović odlučio je da šansu da mlađim igračima i onima koji, najverovatnije, neće imati veću minutažu, jer već u utorak uveče Crvena zvezda igra prvu utakmicu u sezoni protiv Valete na Malti.

Ekipa slovenačke Radomlje nije etim kvaliteta Crvene zvezde, pa su Beograđani došli do pobede golovima Babunskog u 19. iz penala i 65. minutu, kao i Račićem posle kornera u 45. minutu, dok je na isti način uzvratio Barukčić u 18. minutu drugog poluvremena.

Posebno se istakao David Babunski sjajnim solo prodorom i efektnom završnicom pred golom Slovenaca.

(Izvor: youtube / Crvena zvezda)