ŠTA VI MISLITE – KAO MESI ILI ROBEN? Nova minijatura Nemanje Mihajlovića! (VIDEO)

Objavljeno: 21.05.16 u 19:36

Partizan odlično igra protiv Vojvodine i posle pola sata igre već vodi sa 2:0.

Crno-beli su poveli od 7. minuta golom Nikole Milenkovića.

(Izvor: youtube / Sport Nation)

Zatim je u 28. minutu viđen najlepši momenat na meču, kada je Nemanja Mihajlović razmenio dupli pas sa Valerijem Božinovim, a onda pretrčao čuvare, namestio se na desnu nogu i sjajno pogodio levi ugao gola Vojvodine.

(Izvor: youtube / PRO BALKAN SPORTS)

Međutim, samo koji minut kasnije Dejan Meleg je iskoristio veliku grešku Darka Brašanca i rutinski je savladao Kljajića za 2:1.