0

SLS, PLEJ OF: Partizan preko Voždovca do drugog mesta, katastrofa Čukaričkog protiv Radničkog (VIDEO)

Objavljeno: 07.05.16 u 21:12

Fudbaleri Partizana pobedom od 2:1 nad Voždovcem preuzeli su drugo mesto od ekipe Čukaričkog koji je na svom terenu doživeo katastrofu protiv Radničkog iz Niša – 5:1. Borac iz Čačka savladao je ekipu Radnika sa 3:1.

Partizan je preuzeo drugo mesto! U poprilično nezanimljivoj utakmici, Partizan je uspeo da slomi otpor fudbalera Voždovca golovima Golubovića u 47. minutu i Mihajlovića u 80.

(Youtube/Sport Nation)

Jedini gol za Voždovac delo je Mihajlova u 82.

Ovom pobedom, dva kola pre kraja Partizan je došao na drugo mesto na tabeli, jer je ekipa Čukaričkog poražena na svom terenu od strane Radničkog iz Niša sa čak 5:1.

Pobednik ovog meča bio je poznat već nakon prvih 45 minuta, kada je ekipa Radničkog, nakon pravog blickriga u pet minuta, vodila 4:0 golovima Marjanovića u 33. i dva gola Mrkića u 34. i 36, dok je prvi pogodak na susretu delo Lakić-Pešića u 5. minutu meča.

U drugom poluvremenu, po gol na obe strane – Marjanović je u 46. doneo pet golova prednosti Radničkom, da bi utešni gol postigao Jovanović u 59.

BIĆE BURE NAKON MEČA: Partizan žestoko oštećen? (VIDEO)

Borac je u Čačku savladao Radnik golovima Vujaklije u 21. i 65, a u strelce se upisao i Balabanović u 45. Čast gostiju spasao je Jovanović šest minuta pre kraja susreta.

Ranije tokom dana, Vojvodina je savladala Crvenu zvezdu rezultatom 3:1 na stadionu „Rajko Mitić“.

SLS: Vojvodina savladala rezervni tim Crvene zvezde i nastavlja borbu za Evropu (VIDEO)