0

KANDIDAT ZA GOL SEZONE: Volejčina koja je pocepala vazduh (VIDEO)

Objavljeno: 02.05.16 u 16:16

Fantastičan gol viđen je ovog vikenda u Holandiji. Kapiten Rode Tom Van Hifte postigao je jedan od pogodaka koji se sigurno mogu naći među kandidatima za gol sezone.

Roda je na gostovanju NAC Bredi gubila 1:0, kada je, u poslednjem minutu prvog poluvremena, Vah Hifteu naleteo trenutak inspiracije.

Jedan malo jači pas saigrača iskoristio je da loptu prihvati tako da ona ode u vazduh, a zatim je sačekao na volej koji zaslužuje da se nađe na TV špicama.

DRUGA SMRT ZA 24 SATA: Još jedan fudbaler izgubio život (VIDEO) (FOTO)