0

‘KESALONA’: Valensija savladala Barsu, Atletiko je stigao, Real diše za vratom (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.16 u 22:28

Barselona nije pobedila ni u četvrtoj zaredom utakmici u Primeri, ovoga puta je na svom Kam Nou izgubila od Valensije 2:1 (2:0).

Šta se dešava sa Barselonom? Do pre mesec dana činilo se da će se Katalonci prošetati do titule prvaka, a posle današnjeg kola je jasno da nas čeka velika trka u troje. Barselona je na svom terenu poražena od Valensije 2:1 i sada je po broju bodova izjednačena sa Atletikom (76) i ima samo bod više od Reala (75).

(Izvor: RuTube)

„Slepi miševi“ su šokirali jedan od najlepših stadiona u Evropi. Igrao se 26. minut kada je Rakitić postigao autogol i Valensija povela sa 1:0. Muk je usledio u 46. minutu, u nadoknadi vremena, kada je Mina povisio na 2:0. Barsa je u 63. minutu smanjila na 1:2 preko Mesija, koji je najzad prekinuo golgeterski post i postigao 500. gol za „Blaugranu“. Katalonci su do kraja utakmice imali mnogo šansi da stignu do izjednačenja, ali su Nejmar i Suarez pokazali da su daleko od željene forme.

PRIMERA: Atletiko nastavio poteru za Barselonom, Viljareal stao u Madridu (VIDEO)