0

SERIJA A: Inter zakoračio ka Ligi šampiona i poručio Napoliju – ništa od ‘Skudeta’ (VIDEO)

Objavljeno: 16.04.16 u 22:54

Pobedom Intera nad Napolijem na ‘Đuzepe Meaci’ od 2:0 (2:0) moglo bi se reći da je trka za ‘Skudetom’ završena.

Inter je na ‘Đuzepe Meaci’ dočekao kandidata za titulu šampiona Italije, ekipu Napolija. Tu je doneta odluka hoće li jedan tim biti bliži Ligi šampiona ili ‘Skudetu’, ali je na kraju domaćin uspeo da dođe do cilja, ali i ‘osakati’ rivala na više načina.

Dominacija Intera započela je golom Maura Ikardija već u četvrtom minutu i to posle ofsajd pozicije u kojoj se našao. Sudija nije podigao zastavicu i gol je priznat.

Ipak, u finišu prvog poluvremena nije bilo nedozvoljene pozicije, kada je Ikardi pobegao odbrani Napolija, zatim uposlio Marsela Brozovića koji je efektno savladao Reinu za 2:0.

Do kraja više nije bilo promena, iako je Napoli preko Hamšika imao dve dobre šanse. Ispostavilo se da nisu mogli ni do gola u drugom meču bez suspendovanog Gonzala Iguaina.