0

MELEG OBARA REKORDE: Pljušte asistencije na sve strane

Objavljeno: 16.04.16 u 16:27

Fudbaleri Radničkog iz Niša gube od Vojvodine sa 4:0 na poluvremenu prvog kola plej-ofa Superlige.

Radnički je protiv Vojvodine na svom Čairu u 29. kolu upisao najubedljiviji poraz u proteklih nekoliko sezona od 3:0. za samo 45 minuta utakmice na Karađorđu Vojvodina je danas postigla četiri gola. Što je najveći zaostatak Radničkog na poluvremenu.

LALAT IMA RECEPT ZA ‘REAL SA NIŠAVE’: Ove sezone bez poraza od Nišlija

Golovima Puškarića u 3. minutu, Sekulića u 16. minutu, Ašćerića u 35. i Trujića u 42. minutu Vojvodina je u potpunosti nadigrala niški tim. Treba takođe istaći i jedinstven slučaj u kome je akter sjajni Dejan Meleg. Vezista Vojvodine bio je asistent kod sva četiri gola. On će sigurno ući u anale kao jedini igrač kome je pošlo za rukom da četiri puta asistira u 45 minuta.

Nenad Lalatović će po svemu sudeći ostati nerešiva enigma za Milana Rastavca. ‘Real sa Nišave’ će, izvesno je po četvrti put izgubiti u ovoj sezoni od ekipe koju predvodi Lalatović.

Pripremio: Aleksandar Ilić