0

LŠ, ČETVRTFINALE: Ronaldo! Kakvo veče portugalskog asa! (VIDEO)

Objavljeno: 12.04.16 u 22:47

Real Madrid je, zahvaljujući neverovatnoj partiji Kristijana Ronalda, uspeo da izbaci Volfsburg i pored dva gola minusa iz prvog meča – 3:0.

Ako je neko sumnjao u kvalitet i nedostatak sposobnosti da povuče kad je potrebno, Kristijano Ronaldo ga je večeras demantovao.

Tri pogotka za trijumf od 3:0 i neverovatan podvig madridskog velikana.

Prvo je pogodio u 16. minutu, i dao nadu navijačima Madriđana da Real može do čuda.

FUTSALERI NISU USPELI: Portugalija – Srbija 2:1

GOAL Cristiano Ronaldo // Real Madrid 1-0… by flashhighlights

(Daili motion/Flashlights)

Samo minut kasnije, ponovo Ronaldo – 2:0 i šok na licima nemačkog tima.

GOAL Cristiano Ronaldo // Real Madrid 2-0… by flashhighlights

Prvo poluvreme je završeno rezultatom 2:0. Real je napadao, prilika je bilo, ali završni udarac stigao je u 77. minutu. Dosuđen je slobodan udarac na oko 25 metara od gola Volfsburga, Portugalac je uhvatio zalet i poslao neodbranjivu loptu ka mrei za gol vredan polufinala Lige šampiona.