0

BUNDESLIGA: Remi u rurskom derbiju, nije po volji ni jednima ni drugima (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.16 u 17:23

Pretposlednju utakmicu 29. kola odigrala su dva velika rivala Šalke i Borusija i nakraju su podelili bodove – 2:2.

U prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, ali je u drugom delu viđen pravi vatromet. Dva puta su vodili gosti, ali su domaći dva puta poravnavali i to sve u razmaku od 17 minuta odnosno od 49. do 66. Mogli su „milioneri“ i do sva tri boda, ali je kolosalnu priliku na nekoliko minuta pre kraja propustio Obamejang.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Ovaj remi ide na ruku pre svega Bajernu koji je povećao prednost u odnosu na Borusiju odnosno ekipama koje se bore za mesto u Ligi šampiona sa Šalkeom – Herti, Borusiji iz Menhengladbaha, Bajeru iz Leverkuzena i Majncu.