0

JEDAN MITROVIĆ MALO NJUKASLU: Srbin pogodio u stilu rasnih engleskih napadača (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.16 u 18:15

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ušao je u igru na meču protiv Noriča tek u 62. minutu i to mu je bilo dovoljno da postigne dva gola.

Ali njegovi pogoci nisu bili dovoljni Njukaslu da izbegne poraz od „kanarinaca“ koji su golom Olsona u 93. minutu osvojili ceo plen. Mitrović je najpre u 72. minutu izjednačio na 1:1 lepim golom glavom, na dva minuta pre kraja realizovo je penal za 2:2.

(Izvor: Dailymotion/Goal 365 HD)

Njukasl je ovim porazom pao na pretposlednje mesto na tabeli, a što je još gore sada ima čak šest bodova manje od Noriča koji je prvi iznad crte.