0

SLS: Šta se to dešava sa Vojvodinom? Ponovo prosuti bodovi u nadoknadi vremena!

Objavljeno: 11.03.16 u 17:53

U prvoj utakmici 26. kola Superlige Srbije Vojvodina je u Novom Sadu remizirala protiv ekipe Borca iz Čačka rezultatom 1:1 (0:0).

Vojvodina nije imala nijednu pobedu ove godine, tačnije od početka prolećnog dela sezone, pa je danas imala mnogo veći motiv od Borca i to se videlo na samom terenu stadiona ‘Karađorđe’.

Međutim, osim većeg poseda lopte i nešto veće kontrole igre, Vojvodina je u prvom poluvremenu imala samo jednu priliku i to preko Ašćerića, koji nije uspeo da zatrese mrežu gostiju.

Drugo poluvreme počelo je fantastičnom prilikom za Srđana Vujakliju, ali napadač Borca nije uspeo da savlada Perića iz veoma izgledne pozicije.

A onda je u 71. minutu viđen vodeći gol za Vojvodinu. Dejan Meleg je centrirao, a Filip Malbašić bio blizu lopte koja je kasnije završila u mreži Borca, ali je ostalo nejasno da li je Malbašić zakačio tu loptu ili je gol delo Dejana Melega.

Činilo se da će Vojvodina konačno ostvariti pobedu ove godine, ali je u drugom minutu nadoknade Dušan Mićić postigao autogol posle centaršuta sa desne strane i reklo bi se blagog kontakta Bangure sa loptom.

U četvrtom minutu nadoknade Mićić je zaradio i isključenje jer je u kaznenom prostoru gostiju udario Srđana Vujakliju, što nije promaklo glavnom sudiji Jovanoviću.

Vojvodina – Borac Čačak 1:0