0

LIGA ŠAMPIONA: Bajern vodi, nula u Londonu na poluvremenu (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.16 u 21:38

Samo jedan gol viđen je u prvih 45 minuta dva meča osmine Lige šampiona koja su na programu večeras i to u Torinu gde vodi Bajern protiv Juventusa golom Milera u 43. minutu sa 1:0.

U Londonu u duelu Arsenala i Barselone i dalje nema pogodaka, ali i u tom meču gost diktira tempo. Ipak najbolju šansu imao je vezista domaćeg tima Okslejd-Čembrlen, ali nije uspeo na najbolji način da zahvati loptu.

Koliko Bajern i Barselona dominiraju u odnosu na svoje rivale govori i broj tačnih dodavanja do 30 minuta. Bajern – 220 , Barselona – 217, Arsenal – 74, Juventus – 68.