0

LIGA EVROPE, 1/16: Domaći nemilosrdni, Junajted poražen u Danskoj (VIDEO)

Objavljeno: 18.02.16 u 20:56

Na sedam utakmica 1/16 finala Lige Evrope odigranim u ranijem terminu šest pobeda su zabeležili domaći timovi, a samo je Totenhem uspeo da remizira sa Fiorentinom u Firenci.

Anderleht sa našim Filipom Đuričićem u timu savladao je sa minimalnih 1:0 Olimpijakos za koji je svih 90 minuta odigrao Luka Milivojević, dok je Saša Zdjelar zamenjen u 69. minutu.

Neven Subotić je sa klupe za rezerve gledao pobedu svog tima protiv Porta koji će imati težak zadatak u revanšu.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)

Nenad Tomović je bio deo tima Fiorentine koja je remizirala sa Totenhemom u prvom duelu – 1:1.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Za najveće iznenađenje pobrinuo se Mitjiland koji je pred svojim navijačima savladao Mančester Junajted sa 2:1. Najviše golova viđeno je u Sent Etjenu gde je domaći tim savladao Bazel sa 3:2, a španski timovi su došli do trijumfa bez primljenog gola, Sevilja je savladala Molde sa 3:0, a Viljareal u derbiju ekipu Napolija sa 1:0.