0

PRIMERA: Soldado torpedovao Real (VIDEO)

Objavljeno: 13.12.15 u 22:20

Derbi meč 15. kola Primere odigran je na samom kraju, a pobedu je odneo domaći Viljareal protiv madridskog Reala – 1:0.

Jedini pogodak viđen je već na samom startu meča kada je iskusni napadač Soldado uspešno okončao akciju svog tima sprovedenu psle greške Luke Modrića na 30-ak metara od sopstvenog gola. Mogla je „žuta podmornica“ i do ubedljvije prednosti da su igrači ovog tima iskoristili jednu od brojih prilika u prvih 45 minuta.

Tim Rafaela Beniteza preuzeo je potpunu inicijativu u drugom poluvremenu, ali nije imao dovoljno umeća da dođe makar do jednog gola odnosno boda.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Tako Real nije uspeo da iskoristi kiks Barselone već je napravio dodatni zaostatak za liderom, ali i za gradskim rivalom Atletikom koji se priključio Kataloncima na vrhu tabele. Sa druge strane Viljareal je prišao na samo poen manjka četvrtoplasiranoj Selti.