0

PRIMERA: Hetafe platio ceh za izbacivanje Reala iz Kupa kralja (VIDEO)

Objavljeno: 05.12.15 u 17:55

Prvi meč 14. kola Primere odigran je na stadionu Santjago Bernabeu, akteri su bili gradski rivali Real Madrid i Hetafe, a pobeda je pripala domaćinu koji je trijumfovao sa 4:1 (4:0).

Pitanje pobednika rešeno je praktično već u prvom poluvremenu koje je pripalo Realu sa 4:0 odnosno moglo bi da se kaže da je već u 16. minutu kada je Karim Benzema postigao drugi pogodak bilo jasno da bodovi ostaju domaćinu.

Zanimljivo je da je Real u drugih 45 minuta „podigao ručnu“ štedeći snagu za neke naredne duele što s enije dopalo navijačima koji su zbog toga zviždali svojim ljubimcima koji su propustili da nadmaše prošlosezonskih 7:3 protiv istog rivala.

(Izvor: Rutube/GOALTIME)

Uz utakmicu više Real je sada drugoplasirani na tabeli sa bodom više od Atletika, dok je Hetafe ostao na 13. poziciji sa 14 poena i boljom gol razlikom od Rajo Valjekana.