0

PVO NINKOVIĆ I BOŽINOV: Pomešali sport, ‘pretvarali’ za tri poena (VIDEO)

Objavljeno: 05.12.15 u 15:29

Nikola NInković je u poslednje vreme jedan od najboljih igrača Partizana, ali potez koji je napravio u 57. minutu meča protiv Vojvodine izazvao je smeh svih 8.000 gleadalaca na stadionu u Humskoj.

Naime, posle dodavanja sa desne strane Ninković je dobio priliku da potpuno neometan uputi opasan udarac ka golu gostiju, ali umesto toga lopta je završila visoko preko prečke, u stilu najboljih kikera američkog fudbala.

Samo koji minut kasnije u još boljoj situacijji našao se valeri Bžinov koji je posle solo prodora Saše Ilića sa svega 7-8 metara uspeo da prebaci gol u više nego izglednoj prilici za pogodak.

(Izvor: Youtube/SporTvOfficial™)

Posle sat vremena igre rezultat utakmice je i dalje 0:0