0

NIJE JOJ VALJAO, A SAD BI ZVEZDI MOGAO DA DONESE MILIONČE: Despotović doneo Kairatu trofej u Kupu! (VIDEO)

Objavljeno: 21.11.15 u 13:50

Srpski napadač Đorđe Despotović nastavlja sa sjajnim partijama u Kazahstanu pošto je doneo trofej nacionalnog kupa svom Kairatu.

On je u finalu postigao dva pogotka i svom timu doneo trofej u pobedi od 2:1 nad najvećim rivalom Astanom, inače učesnikom Lige šampiona.

Astana je vodila na poluvremenu rezultatom 1:0, ali je onda u nastavku Đorđe Despotović stupio na scenu. Prvo je 48. minutu iskoristio grešku rivala, ušao u kazneni prostor i matirao golmana, da bi u 70. minutu pokupio odbitak za konačnih 2:1.

Podsetimo, Despotović je na pozajmici u Kairatu iz Crvene zvezde, a prema pojedinim informacijama, crveno-beli bi za njegov transfer mogli da dobiju oko milion evra.