0

LIGA EVROPE: Az potpuno spreman dočekuje Partizan

Objavljeno: 21.11.15 u 22:20

Sledeći protivnik Partizana u Ligi Evrope Az Alkmar dočekaće u dobrom raspoloženju crno-bele u četvrtak.

Naime, u derbiju Eredivizije Alkmar je na svom stadionu savldao Herenven 3:1. Nije meč dobro počeo po domaćina, pošto je Te Verde u 6. minutu doveo „srca“ u vođstvo. Ipak, u 15. minutu bilo je 1:1 izjednačio je Jansen. Preokret je usledio u 40. minutu kada je El Hamaudi po drugi put naterao Mudlera po loptu u gol. Konačnih 3:1 za Az Alkmar postavio je Jansen u 69. minutu.

Meč petog kola Lige Evrope između Az Alkmara i Partizana igra se u četvrak od 19 časova.