0

SLS: Čukarički pobedio i preskočio Borac, Jagodina ubedljiva protiv Metalca!

Objavljeno: 20.11.15 u 19:03

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom stadionu ekipu Borca rezultatom 1:0 (0:0), dok je Jagodina u gostima savladala Metalac sa 4:1 u prvim mečevima 18. kola Superlige Srbije.

Čukarički je minimalnom pobedom od 1:0 preskočio ekipu Borca i zauzeo drugo mesto na tabeli. Strelac jedinog pogotka za domaće bio je Mirosavljević u 88. minutu.

Jagodina je došla do svoje druge pobede ove sezone i to nakon ubedljive pobede nad Metalcem. Strelci su Nikolić u 24. i 43, Kiremeh u 55. i Gašić u 77. minutu, dok je jedini pogodak za goste postigao Dimitrijević u 50. minutu.

U trećem današnjem susretu između Mladosti i Spartaka nije bilo golova.