0

PRIMERA: Bez gazde u Madridu, Vieto spasao Atletiko (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.15 u 22:35

U velikom grdskom derbiju Madrida nije bilo pobednika, pošto su Atletiko i Rela igrali nerešeno 1:1 (0:1).

Na „Visente Kalderonu“ je sve prštalo. Real Madird je vodio, Atletiko je napadao i na kraju bez pobednika. U 5. minutu prvi je zapretio domaćin, ali je Korea bio neprecizan. Kazna je usledila četiri minuta kasnije kada je Karvahal centrirao, a Benzema glavom zakucao loptu u mrežu. Odmah po primljenom golu „jorgandžije“ su krenule u napad, ali je Korea dva puta bio nerpecizan. Atletiko je najveću šansu propustio u 21. minutu. Ramose je skrivio penal, ali je šut Grizmana sa „bele tačke“ odbranio Navas.

U drugom poluvrmenu nastavio je Atletiko sa napadima. Već u 50. minutu je šansu imao Tores, ali je njegov pokušaj završio pored leve stative. El Ninjo je izašao iz igre, ušao je Martinez koji je u 74. minutu pokušao, ali je odbranio Navas. Real je prvu šansu posle datog gola imao u 75. minutu, ali je Ronaldo sa distance bio neprecizan. Ofanziva se domaćinu isplatila u 83. minutu, Martinez je probio po levoj strani, loptu je ubacio u peterac, defanzivci Reala su se spetljali, a Vieto je pogodio za 1:1. Poslednju šansu imao je Atletiko, ali je šut Martineza zaustavio Navas.

(Izvor: RuTube)