0

BUNDESLIGA: Levandovski se ‘zlatnim slovima’ upisao u fudbalsku istoriju, Bajern demolirao Volfsburg (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.15 u 21:58

Fenomenalan meč, o kome će se pričati danima, u okviru 6. kola Bundeslige odigrali su Bajern i Volfsburg.

Robert Levandovski je čovek o kome večeras bruji cela planeta. Poljak je uradio nešto što do sada nije pošlo nikome za nogom. Za devet minuta je postigao je neverovatnih pet golova i posle „minus jedan“ Bavarcima je doneo više nego ubedljiv trijumf.

„Vukovi“ su poveli golom Kaliđurija u 26. minutu. A, onda je u drugom poluvrmenu krenuo šou u režiji Levandovskog. Poljak je prvo u 51. minutu loptu ugurao u mrežu, da bi minut kasnije „bombom“ savladao Benalja. Het-trik je „ušisao“ za samo četiri minuta, posle pravog bilijara ubacio je loptu u mrežu. Levandovski je u 57. minutu doneo Bajernu prednost 4:1, a „ludu“ seriju golova je završio u 60. minutu golom za evropske špice. Sve posle kanonade Roberta Levandovskog je bilo nebitno. Bajern je slavio sa 5:1.

(Izvor: RuTube)

U ostalim mečevima Herta je savladala Keln 2:0 uz dva gola Ibiševića, dok je HSV u gostima bio bolji od Ingolštada, a Kačar je odigrao svih 90 minuta za pobednika.