0

HUMANITARNI MEČ: Zvezda savladala Šumadiju

Objavljeno: 20.09.15 u 22:04

Crvena zvezda je u humanitarnom meču savladala Šumadiju iz Aranđelovca 3:2, a prihod od prodaje karata namenjen je legendarnom golmanu Zvonku Milojeviću.

Za crveno-bele su nastupali igrači koji nisu igrali u Jagodini i moglo bi se reći da su iskoristili svoje šanse. Zvezda je povela u 11. minutu, posle akcije Vladimira Jovovića, odlično je reagovao Predrag Sikimić, i glavom sa 11 metara zatresao mrežu Šumadije. Na 2:0 povisio je Mihailo Ristić, i to posle sjajno izvedenog slobodnog udarca sa 25 metara.

Domaćin je napravio veliko izjednačenje te je stigao do izjednačenja, ali je gol pobede crveno-belima doneo Nenad Gavrić u 80. minutu. Sav prihod od karata u Aranđelovcu namenjen je Zvonku Milojeviću, legendarnom golmanu koji je posle teške saobraćanje nesreće ostao nepokretan.