0

FOTO screenshot

PRIMERA: Real raspucan u Barseloni, petarda Ronalda! (VIDEO)

Objavljeno: 12.09.15 u 17:48

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su ekipu Espanjola u trećem kolu Lige Primere rezultatom 0:6 (0:4), a Kristijano Ronaldo je postigao pet pogodaka.

Portugalac je pitanje pobednika rešio već posle 20 minuta kada je na semaforu stajalo 0:3. Ronaldo je najpre iskoristio odličnu asistenciju Modrića, potom je pogodio sa bele tačke, a onda za 0:3 pogodio na centaršut Bejla.

Ronaldo je u finišu prvog dela igre asistirao za Benzemu za 0:4, da bi potom u drugom poluvremenu sa još dva pogotka na asistencije Bejla i Vaskeza.

Zanimljivo, Real Madrid nije primio nijedan pogodak u prva tri kola, dok je postigao 11 golova u poslednja dva meča, posle 0:0 u Hihonu u prvom kolu.

Real Madrid posle tri kola ima sedam bodova, dok Espanjol ima tri.