0

ZVEZDAŠI VRATILI DRAMU U HUMSKU: OFK prepolovio prednost Partizana (VIDEO)

Objavljeno: 29.08.15 u 20:21

Komotnih 2:0 imao je Partizan na poluvremenu utakmice protiv OFK Beograda, ali će ipak biti drame u psolednjih pola sata pošto su gosti smanjili prednost crno-belih.

Naime, posle jednog prodora Subašića u 51. minutu gol je postigao iskusni levi bek Nikola Ignjatijević, ali veliko je pitanje da li je u toj akciji bilo kršenja pravila igre.

Naime, Subašić je pao želeći da iznudi prekršaj golmana Živkovića, ali se brzo podigao sa zemlje i poslao je loptu ka Iganjtijeviću. Sudija Brdar nije ništa svirao, a ne bi pogrešio da je dosudio indirektan udarac i žuti karton za napadača „romantičara“.

(Izvor: Youtube/Visekruna TV)