0

SERIJA A: Jovetićeva majstorija u nadoknadi za pobedu Intera, poraz Milana! (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.15 u 22:59

Fudbaleri Milana poraženi su u Firenci od Fiorentine rezultatom 2:0 (1:0), dok je Inter na svojoj “Đuzepe Meaci“ savladao Atalantu u nadoknadi vremena golom Stevana Jovetića.

Crnogorski napadač je već u 15. minutu zamenio povređenog Ikardija, a svoj debi po povratku u Seriju A pamtiće po sjajnom golu za pobedu u 93. minutu. Jovetić je prihvatio loptu na nekih 15 metara iskosa od gola, a onda pogodio drugi ugao za 1:0.

Gosti su prethodno ostali sa desetoricom igrača na terenu, pošto je u 71. minutu isključen Karmona.

Siniša Mihajlović je na svom debiju sa Milanom u Seriji A, izgubio u Firenci rezultatom 2:0, a strelci su bili Alonso u 38. i Iličić u 56. minutu sa bele tačke.

“Rosoneri“ su takođe meč završili sa desetoricom pošto je zbog dva žuta kartona u 36. minutu isključen Eli.