0

SRAMOTNO: Džerard Pike masno opsovao sudiju

Objavljeno: 18.08.15 u 09:09

Fudbaleri Atletik Bilbao osvojili su španski Superkup pošto su u revanš meču odigrali 1:1 sa ekipom Barselone na stadionu „Nou Kamp“.

Ključna je bila  prva utakmica u kojoj je Atletik Barsi smestio čak četiri gola i pobedio sa ubedljivih 4:0. U revanšu su Katalonci poveli s 1:0 u završnici prvog poluvremena golom Mesija, međutim stvari su krenule nizbrdo u nastavku kada je Žerard Pike zbog žestokog prigovora pomoćnom sudiji dobio crveni karton.

Kako prenosi španski Goal, defanzivac Barselone je sudiji poručio da je „ku…. sin„.

Zbog toga će Pike propustiti prvu utakmicu Primere u kojoj Katalonci u nedelju gostuju upravo u Bilbau.