0

GDE SI POŠ’O: San Hoze iskoristio Ter Štegenovu akrobaciju i dao mu gol sa centra (VIDEO)

Objavljeno: 14.08.15 u 22:56

U toku je prvi meč Superkupa Šoanije u kojem je Atletik Bilbao na San Mamesu dočekao Barselonu, a rezultat posle prvih 45 minuta je 1:0 za domaći tim.

Jedini gol pao je u 13. minutu i to kakav gol. Čuvar mreže Barselone Mark Andre Ter Štegen je istrčao kako bi glavom ispucao jednu dubinsku loptu koja je preskočila odbranu Katalonaca, ali na njegovu nesreću ona je došla do San Hozea koji nije časio časa već ja opalio skoro sa centra i pogodio je cilj što je još važnije.

(Izvor: Videa/beágyazása)